cfc
08 بهمن 1401 - 12:42

اجرای طرح لبخند بهشتتوسط مداحان یزدی

رئیس سازمان بسیج مداحان و هئیات مذهبی استان از اجرای طرح لبخند بهشت توسط مداحان و جامعه ستایشگری اهل بیت (ع) یزد خبر داد و گفت: در این طرح ایتام و فرزندان دارای سرپرست بیمار یا بدسرپرست، تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، سیدعلی مختاری پیش از ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی مسئولان کانون‌های بسیج مداحان استان از اجرای طرح "لبخند بهشت" توسط مداحان یزدی خبر داد و اظهار کرد: این طرح با ابتکار سازمان به عنوان پویش مردمی و با همکاری تشکل‌های مذهبی و جامعه ستایشگری حسینیه ایران، طی تفاهم نامه‌ای با کمیته امداد امام خمینی (ره) به نیت امیرمومنان حضرت علی (ع) از این ماه با برکت رجب آغاز نمودیم.

وی با بیان این‌که بر اساس این طرح جامعه ستایشگری استان از فرزندان نوزاد تا ۱۸ سال ایتام و محسنین حمایت خواهند کرد، افزود: در این طرح ایتام (فرزندان بی سرپرست و یتیم) و محسنین (فرزندان دارای سرپرست بیمار یا بدسرپرست) تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

رئیس سازمان بسیج مداحان و هئیات مذهبی استان گفت: در این طرح جامعه ستایشگری می‌توانند از یک تا هر تعداد که تمایل داشته باشند با درخواست‌هایی نظیر دختر یا پسر بودن، سادات یا عام بودن و حتی انتخاب نام و سنی خاص حداقل با پرداخت ماهیانه ۵۰ هزار تومان به ازای هر فرزند از فرزندان معنوی خویش حمایت نمایند و از اجر اخروی آن به عنوان باقیات الصالحات بهره مند گردند.

مختاری در ادامه با بیان این‌که این مبالغ به صورت مستقیم به حساب ایتام و محسنین تحت پوشش خیرین جامعه ستایشگری استان واریز خواهد شد، تصریح کرد: در حال حاضر پنج هزار فرزند یتیم و محسنین در استان وجود دارند که امیدواریم با اجرای این طرح بتوانیم تمام یا بخش اعظمی از این عزیزان را تحت حمایت قرار دهیم.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1002450